Image is not available

Fala uderzeniowa

Stosowanie fali uderzeniowej poprawia elastyczność tkanek, stymuluje produkcję kolagenu, a nawet pobudza metabolizm komórek tłuszczowych, ułatwiając w ten sposób efektywną…

Image is not available

Kinesiotaping

Metoda terapeutyczna polegająca na oklejaniu wybranych fragmentów ciała plastrami o specjalnej strukturze.

Image is not available

Masaż

Klasyczny, limfatyczny, borowinowy, ciepłymi kamieniami, bańką chińską lub refleksoterapia.

Image is not available

Elektroterapia

Celem elektroterapii jest złagodzenie bólu i poprawienie ukrwienia stymulowanej tkanki. Przyspiesza wchłanianie obrzęków i wysięków śród stawowych.

Image is not available

Kinezyterapia

Podstawą tej dziedziny fizjoterapii są ćwiczenia ruchowe. Ruch staje się środkiem leczniczym, mającym wpływ na cały organizm.

Fala uderzeniowa
NOWOŚĆ
Kinesiotaping
Masaż
Elektroterapia
Kinezyterapia
Slider

Pierwsza wizyta

O czym należy pamiętać przed pierwszą wizytą w Gabinecie

 1. Kontakt telefoniczny

  Aby umówić się na pierwszą wizytę, najlepiej skontaktować się z nami telefonicznie lub przyjść do gabinetu osobiście i ustalić termin pierwszej  wizyty.

 2. Diagnoza

  Pierwsza wizyta w gabinecie ma na celu zdiagnozowanie i określenie celów terapii, jak również stworzenie planu leczenia.

 3. Dokumentacja medyczna

  Warto przynieść ze sobą posiadaną dokumentację medyczną, taką jak: wyniki badań, badania obrazowe (TK, MRI, RTG, USG), wypisy ze szpitala itp.

 1. Badanie

  W trakcie badania terapeuta szczegółowo analizuje postawę pacjenta, co pozwala mu ocenić rozkład napięć w narządzie ruchu. Następnie terapeuta przeprowadza szereg testów w pozycji stojącej, siedzącej i leżącej, które pozwalają ocenić napięcie układu mięśniowego, nerwowego, więzadłowego, powięziowego oraz zakres i jakość ruchu w stawach.

 2. Odpowiedni ubiór do badania

  Podczas badania i terapii  niezbędna jest wygoda i komfort pacjenta. Strój zatem powinien być wygodn y i nie powinien krępować ruchów. Proszę zabrać spodenki lub ubrać bieliznę, w której się najlepiej czujesz. 

 3. Diagnoza

  Przeprowadzenie takiej szczegółowej analizy umożliwia terapeucie ustalenie przyczyny dolegliwości oraz ocenę możliwość pomocy danemu pacjentowi poprzez rehabilitację bądź inne metody terapii.

Zawartość tej strony internetowej jest chroniona międzynarodowym prawem autorskim i nie może być kopiowana, powielana ani reprodukowana.
Projekt i wykonanie: RexArt Studio Reklamy.